Oferta

Rodzaj usługi:  
Konsultacja dietetyczna 70 zł
Analiza składu ciała 30 zł
Wizyta kontrolna 50 zł
Indywidualna dieta 7-dniowa 70 zł
Indywidualna dieta 14-dniowa 120 zł

Pierwsza konsultacja dietetyczna trwa ok. 60 minut, podczas spotkania zostanie przeprowadzony dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny, zostaną ustalone cele i oszacowany czas ich osiągnięcia. Przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób odżywiania się i zdecydujemy co można ulepszyć czy zmienić. W tym celu wydrukuj i uzupełnij dzienniczek bieżącego notowania o wszystkie produkty, potrawy i napoje spożyte w ciągu 1-3 dni.

Pomocne będą wyniki badań (maksymalnie z ostatnich 6 miesięcy ) moczu i krwi – glukoza, profil lipidowy, tarczycowy. Jeśli przyjmujesz stale leki zapamiętaj ich nazwę bo zostaniesz o nie zapytany. W trakcie spotkania poznasz swój aktualny skład ciała. Analiza składu ciała zostanie wykonana na certyfikowanym medycznie analizatorze Tanita 420 MA. Dowiesz się jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, jak bezboleśnie wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i jakie podjąć działania aby osiągnąć ustalony cel. Analiza składu ciała za pomocą bioimpedancji jest nieinwazyjna i bezpieczna.

Po około czterech dniach od pierwszej konsultacji otrzymasz swoją indywidualną dietę. Będzie ona zawierać odpowiednio zbilansowane dzienne jadłospisy z dokładnie rozpisanymi produktami. Dieta będzie dostosowana do Twojego zapotrzebowania energetycznego, a także stylu życia, aktywności fizycznej, preferencji żywieniowych i stanu zdrowia.

Po 2-3 tygodniach umawiamy się na wizytę kontrolną, podczas której będziemy sprawdzać efektywność zastosowanej diety oraz ustalać plan dalszych działań. Spotkania te są również bardzo istotne w procesie pozytywnego motywowania, wzmacniania i wspierania w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu. Mają one również aspekt edukacyjny, po zakończeniu będziesz samodzielnie dbać o własne ciało. Przekonasz się również, że odpowiednio dobrane żywienie nie tylko poprawia nastrój, wygląd i zdrowie - jest smaczne proste i nie kłopotliwe.